Anasayfa / Sex Hikaye / Amcamın Azgın Gelini ve Kızı
Annemin Sikicisi Ablamın Kayınpederiymiş
Annemin Sikicisi Ablamın Kayınpederiymiş

Amcamın Azgın Gelini ve Kızı

16 yaşındaydım. Köyde, dedemler ve amcamlarla bir konutta yaşıyorduk. Ailemiz kalabalıktı. Ben, bir erkek ve kız kardeşim, amcamın minik kızı ve askerlik çağında bir oğlu ve dedemle ninem, hep birlikte yaşıyorduk. Natürel büyük amcamlar ve halalarım da vardı, ama onlar şehirde yaşıyordu.

Bir gün dedem rahatsızlandı ve benim de serüvenim ozaman başladı. Babam dedemi hastaneye götürdü ve birkaç hafta gelemediler. Köyün dışında bir ağılımız vardı, koyunları babam ve amcam güderdi. Amcam ağılda yalnız kalınca, amcamın karısı da ona dayanağa gitti. Konutta şimdi en büyük erkek bendim. Amcamların kendi konutu vardı, ama bizimkiyle aynı bahçe içinde ve bitişikti. Birkaç ay önce amcamın oğlu bir kız kaçırmış ve 1 hafta sonra da askere gitmişti. Amcanın bu gelini konutta yalnız kalmıştı. Her ne kadar konutlar bitişik olsa da, ona bekçilik etmek bana düştü. Ben bu göreve itiraz ettim, ama yine de annem zorladı, naçar kabul ettim.

İlk gün akşam geç zamana kadar bizim konutta kaldık, sonra amcamın kızları ve gelinleri ben ona yenge diyordum ile ben amcamın konutune geçtik. Yengem bana odanın birine yatak yaptı, kendisi de amcamın kızları ile aynı odada yattı. İlk birkaç gün gayet normaldi. Üçüncü gün ben amcamın kızları ile münakaşa ettim ve birdaha amcamların konutune gitmek istemedim. Fakat yine ikna edildim ve gittim, ama amcamın kızlarına darıldım. Onlara varınca yengem bana azıcık çerez falan getirdi, gönlümü aldı. Azıcık sohbet ettik ve bana gayet iyi davranmıştı.

Gece uyurken bir ara yanıma birisinin geldiğini hissettim ve uyandım. Baktım yengem, “Ben de onlara bugün darıldım, seninle beraber yatacağım!” diyerek usulca yatağıma girdi ve yanıma uzandı. Banimle pespaye sesle sohbet etmeye başladı, bir yandan da iyice bana sokuluyordu. Nefesini sezmeye başlamıştım. Üzerinde ince bir gecelik vardı, nerdeyse teni tenime dokunuyordu. Ben dut yemiş bülbüle dönmüştüm, bir şey diyemiyordum. Derken yengemin eli yavaş yavaş pijamamın altına kaymaya başlamıştı. Yengemin niyetini anlamıştım ve tedirgin olmuştum, “Yenge ne yapıyorsun?” dedim. Yengem de, “Ne yapayım, Ercan abiyin yok, canım çok istedi. Dışarıdan başka birini mi çağırayım?” deyince, ben birşey diyemedim.

Ben akranlarıma göre oldukça uzun boylu ve kalıplı idim. Yengem de beni gözüne kestirmişti. Elini pijamamın içine sokup yavaş yavaş sikimi okşamaya başladı. Ben tedirgin olduğum için sikim kalkmadı. Yengem beni sakinleştirmeye çalışıyordu, ama nedense sikim birtürlü kalkmıyordu. Yengem, “Merak etme ben onu uyandırırım!” dedi ve başını yorganın altına soktu. Ne yapacak diye merakla beklerken, sikimi yalamaya başladı. Okadar farklı bir duygu idi ki, bir müddet sonra sikim kalkmaya başlamıştı. Kendimi olayın akışına vazgeçtim. Yengem takribî 10 dakika boyunca yaladı sikimi. Çılgın gibi somuruyordu, sanki yutacaktı. Ben de artık zevke gelmeye başlamıştım ve sikim kazık gibi olmuştu.

Yengem başını yorgandan çıkarttı ve dudaklarımı, boynumu öpmeye başladı. Eliyle sikimi okşamaya devam ediyordu. Sonra benim pijamamın altını külotumla beraber çıkarttı. Kendisi de külotunu çıkarttı ve üzerime çıktı, kulağıma, “Sikin reelden istediğim kadar büyükmüş, nerdeyse Ercan abiyinki kadar. Şimdi ben ona muhteşem bir zevk vereceğim!” dedi. Eliyle sikimi amına yerleştirdi ve üzerime usulca oturdu. Sikim amına girmişti. Yengem tenn bir “Ohhhh!” çekti. Amının suyu kasıklarıma akıyordu. Ben tamamen afallamıştım, sanki nutkum yakalanmıştı. Hayatımda en çok istediğim şey başıma gelmişti. Dostlarla sık sık cinsel konulardan konuşurduk, ama böyle bir şeyin başıma geleceğini hiç tahmin edememiştim. Birkaç yıldır 31 sürüklüyordum, ama bu 31 sürüklemekten daha harika bir şeydi.

Yengem sikimin üstünde zıplarken inim iniliyordu. Canı yarağa susamıştı, ama kocası gidince ne yapsın, bana kalmıştı. Fakat sikimin büyüklüğü onu oldukça memnun etmişti. Yengem’n oturup kalkmaları gitgide hızlanmıştı, nefesi fırtına gibiydi. Amının suyu kasıklarıma sanki çeşme gibi akıyordu. Ben de zevkten uçmaya başlamıştım ve fazla dayanamadım, birden patladım. Döllerimin tamamını içine akıtmıştım. Yengem bundan pek hoşlanmadı, “Olmadı, çok erken boşaldın! Ben daha bütün zevke varamadım, bir daha yapacağız!” dedi. Ben bitmiştim, yengem ise sanki Doymak Bilmeyen Orospu başlıyordu. Doymamıştı, benim üzerimde halen amını sikime sürtüyor, dudaklarımı boynumu sanki yalıyordu.

Azıcık sonra tekerrür alta yorganın içine başını soktu ve sikimi tekerrür yalamaya başladı. Sikimi yalamıyor sanki yiyordu. Sikim tekerrür sertleşmeye başlamıştı. Fırsatı kaçırmadı ve “Hadi bu sefer sen üste çık!” dedi. Üstüne çıktım ve yengem sikimi amına yerleştirdi, sonra da yavaş yavaş gidip gelmeye başladım. Bu sefer işin daha farkında idim ve zevk aldığımı daha iyi seziyordum. Yengem azıcık daha hızlanmamı istedi. Ben hızlandıkça ikimiz de daha çok zevk alıyorduk, ama benim toyluğumdan dolayı olsa gerek, sikim arada sırada amından dışarı çıkıyordu, o da hemen yerine koyuyordu. Birkaç defa sikim çıkınca azıcık kızdı. Tatlı sert bir sesle, “Sana kaymak gibi am veriyoruz, hoş sik!” dedi ve bacakları arasına beni iyice yerleştirdi. Harikaydı, ikimiz de zevkten uçuyorduk ve sonunda aynı anda boşaldık. Ben zevkten kendimden geçmiş gibiydim, hayatımın en muhteşem anları idi. Yengem de oldukça gevşemişti.

Birbirimize sarıldık ve bir müddet yattık. Sonra yengem, “Ben artık kızların odasına gideyim, şüphelenmesinler!” dedi ve beni öpüp gitti. Yengem gidince o gece hoş bir uyku çektim. Sabah ta oldukça geç uyanmıştım, mektebe dahi gidememiştim. Ben telaşla kalktım, mektep giysilerimi giymeye çalışıyorum, ama yengem, “Boş ver mektebi bugün, dinlen. Ben sana hoş bir kahvaltı hazırlayayım!” dedi. Kahvaltı yaparken, beni dün gece olanlar hakkında kimseye birşey söylememem konusunda tembihledi ve şayet kimseye söylemezsem bana vermeye devam edeceğini söyledi. Natürel kimseye söylermiyim hiç!

Babam ve dedem gelene kadar, takribî 10 gün kadar, böyle her gece devam ettik yengemle sikişmeye. Hatta yengemin isteğiyle artık götten dahi sikiyordum, çünkü yengem amcaoğluna kaçmadan önce dayısının oğluna hep götten siktiriyormuş. Babamla dedem geldikten sonra natürel daha öncekisi gibi rahat yapamadık, ama ahırda, ağılda, samanlıkta, tuvalette yengem fırsat buldu mu hemen önüme domalıyordu ve ben de bir hoş amdan götten sikiyordum. Bu vaziyet amcaoğlu askerden gelene kadar devam etti. O geldikten sonra işler değişti, yengem artık bana pek surat vermiyordu, ama yinede ara gizeme görüyordu beni…

İkinci cinsel deneyimimde de yine yengemin katkısı büyüktü. Amcaoğlu askerden gelmiş ve takribî bir sene sonra yengem de artık hamile idi. Ben de iyice azmıştım. Yengem halimi anlıyordu. Bana birgün, “Sana bir şey ayarlayacağım!” dedi. Merak etmiştim ve peşine düştüm. Bana amcamın minik kızını işaret etti ve “Seni memnun edecek kadar gelişti, 16 yaşına girdi, bütün sikilecek yaşta!” dedi. O günden sonra artık amcamın kızına akdikeni gözle bakmaya başlamıştım. Reelden kalçaları çok hoştu ve harika sallıyordu. Göğüsleri de belirginleşmişti.

Bir hafta kadar onunla ilgilendim, onunla başbaşa kalabilmem için yengem de bana her fırsatı sağlıyordu. Bir gün bizi ağıla yollayacaklardı. Ben yine kaytarmaya kalktım, ama yengem izin etmedi, “Git, Duygu da gelecek!” dedi. Ben hemen davayı çakmıştım. Hemen yola koyulduk. Ağıla vardık ve yapılacak bir hayli iş vardı tabi. Akşama doğru tüm işler bitmişti ve babam davarları alarak otlatmaya gitti. Ben de yengem ve amca kızı ile birlikte kaldım. Geç olduğu için o gece orda kalacaktık. Bana gün doğmuştu.

Yengem beni usulca yanına çağırarak, “Hadi göreyim seni! Yalnız dikkat et, yalnızca arkadan yap!” diye uyardı. Nede olsa amcakızı halen bakire idi. Ben de göt sikme konusunda yengem sayesinde deneyimli sayılırdım ve göt sikmek oldukça da güzelime gitmişti.

Yengem, Duygu’ya seslendi ve samanlıktan saman doldurmasını istedi. Samanlık ağılın arka tarafında ve kuytu bir yerdeydi. Bana da hemen göz etti. Duygu gittikten azıcık sonra, ben de ona dayanak etmek kastıyla yanına gittim. İşim kolay ilerledi. Önceki alakalarım Duygu’nun dikkatini sürüklemişti ve bana yanıt karşılık vermekte gecikmedi. İlk başta azıcık nazlandı, ama sonra yumuşadı. Hoşça samanlıktaki kuru ot dolu torbalarlardan bir yatak yaptım ve onu üzerine yatırdım. Önce bir müddet öpüşüp seviştik. Minik göğüslerini emmem çok hoşuna gitmişti. Sonra altlara inince azıcık tedirgin oldu, ama kısa zamanda alıştı. Sikimi çıkartınca azıcık korktu, “Kızlığımı bozma!” dedi. Ben zaten o niyette olmadığımı, yalnızca götten sikeceğimi söyleyip domalttım. Götünü bolca tükürükleyerek yağladım ve sonra bir hoş inleterek götünden siktim.

Bundan sonra ikisini de fırsat buldukça siktim. Bu olay ben Okulyi kazanıp gidene kadar devam etti. Amcamın kızı ben Okulde okurken daha fazla dayanamadı ve biriyle kaçtı. Ama kocasıyla anlaşamayıp, yine babasının konutune geldi. Artık ben şehirdeyim, onlarla pek görüşemiyorum, ama fırsat buldukça köye gidip daha önceki günleri yad ediyorum.

Hakkında admin

Bir cevap yazın