Anasayfa / Sex Hikaye / Genç Komşular
Annemin Sikicisi Ablamın Kayınpederiymiş
Annemin Sikicisi Ablamın Kayınpederiymiş

Genç Komşular

Merhabalar ben 35 yaşında konutlu bir kadın olarak başıma gelen zevkli ama bir o kadarda makûs bir vakayla karşılaştım. Benim eşim şehir dışına seyahat etmeyi ve işi gereği olduğu için devamlı beni yalnız vazgeçmektedir. Bunu için bende konutta tek bunaldığım için başka erkeklere yoğunlaşmak zorunda kalıyorum bunun için karşı komşuda oturan genç Okul talebelerine kafayı takmış bulunuyorum. Benim bu seks hevesim hiç bitmiyor kocam benden artık bunaldığını söylüyor seks mevzusunda hiç tatmin olmuyorsun ve beni çok zorluyosun diyerek bir erkek bu sözcüğü nasıl bir kadına kullanabilir.

Hem isteğini asıllaştır sonrada sen beni istediğim kıvama getirme bu gidişattan gerçekten çok bunalmıştım ve artık gençlerde arıyordum reel hazzımı. Saat akşam gençler konutta 2 birey kalıyor. Bir akşam yemek götürmek istedim ama şortla ve askılı ile gittim kapıyı çaldım açtılar size yemek getirdim almak istermisiniz diyerek bir davette bulundum tabi ablacım dedi aldı kabı elimden bende içeri davet etmesi için kendimi bir adım öne attım ve beni zoraki içeri almak zorunda kaldırlar Seks öykü neyse girdim içeri az sohbet muhabbet derken ateş gibi yanıyorum sekse lüzumum var ama bu surattan kaptan yemeği çıkartmak için mutfağa gittim ve çocukların kendi aralarında konuşmalarını duydum.

Oğlum bu kadın yollu biz bunu sikmeden yollamayalım bu gece aralarında bir konuşma geçti bunu dinleyerek azgınlık hissim daha da arkasıydı. Yemekleri koydum çocukları çağırdım masaya oturdular çocukları tahrik etmek için önlerine doğru tabakalrı verirken büyük memelerimi gözlerinin içine sokuyordum çocuklar bir eksantrik olduktan sonra yemeklerini tamamladıktan sonra ben artık gideyim diye bir kelime söyledim. Olur mu öyle şey ya kahve ikram etmeden vazgeçmeyiz diye bir ikramda bulundular bende tamam diyerek oturdum koltuğa. Bana kahve yaparken askılıyı çıkardım üzerimden sütyenle kaldım çocuklar içeri geldiğinde baya afallamış göründüler dedim hava sıcak ferahlamak için çıkardım rahatsız olduysanız geri giyeyim dedim yok gerek yok böyle daha iyi dediler.

Neyse kahveyi içtim en sonunda içimde kalamadı artık çocuklara dedim sikecekseniz sikin artık afallamış bir biçimde bana bakarak birinin şortunu indirdim sikini yalamaya başladım bunu üzerine öteki gençte şortunu çıkardı ve kuru kuruya beni sikmeye başladı ama çok zevk alıyorum anlatamam beni siken ilk genç boşaldı ve hafifledi gizeme sikini yaladığım gence gelmişti o daha sert ve istekli sikiyordu çok tatmin olmuştum. Sabaha kadar sikiştik ve çok memnun kaldılar benden. Bütün çıkarken her zaman yemek için bekleriz dediler bende gülerek konutuma geçtim. Kocam olmadığı zaman yanlarına giderek lüzumumu gerçekleştiriyourm. Dinlediğiniz için teşekkürler.

Hakkında admin

Bir cevap yazın