Anasayfa / Sex Hikaye / Taylandda Hoş Bir Gecede
Annemin Sikicisi Ablamın Kayınpederiymiş
Annemin Sikicisi Ablamın Kayınpederiymiş

Taylandda Hoş Bir Gecede

Merhaba dostlar ben burada bulunarak kıymetli sitede kendi öykümü paylaşarak sizlere anlatmak istiyorum. Ben 28 yaşında bir erkek olarak zevkime son derece düşkün bir adamım. İşim ve halim müddetim yerimde olduğu için kesintisiz dolaşıyorum ve kazandığım paramı buraya tüketerek süre geçiriyorum. Artık Türkiye’de tam şehirleri tek tek gezdim bir yıl Karadeniz turu bir yıl ege turu bir yıl iç Anadolu bir yıl doğu Anadolu ve bir yılda Trakya bölgesini dolaşarak tek tek her şehre adım atmış oluyorum. Çok gezdim ve çok şey gördüm bunların hepsi benim hayat yaşantıma bir deneyim olmuştur. Artık yurt dışına çıkmak için tasarılar yapıyordum. Kafa dengim bir dostum var kesintisiz onunla birlikte çıkıyorum adı Turgay kendisi Karadenizlidir.

Beraber vize operasyonları için bir firmaya gittik ve Tayland için 1 aylığına vize istedik. Parasını ödedik ve pasaportta çıkartarak hayallerimize reelleştirecektik. Bunun üzerine hava limanına giderek uçağın saatini bekliyoruz ve saat geldi hakimiyet yapıldı bagajlar hazırlanarak uçağa koyuldu. Bizde koltuk numaramıza yerleşerek takribî 9 saat süreceğini söylediler bize. Taylanda Seks öykü ilk adımımızı attığımız zaman çok sıcaktı. Alışmak kolay olmadı tabi ki. Bunun üzerine safarilere çıkarak tam gün süresince dolaşıp eğleniyorduk. Natürel hayatı oldukça sık yaşadık ve gördük çok risk sıçrattık ama yaşadığımız serüvenleri hala unutamıyorum. Bunun üzerine akşamları kesintisiz dolaşmak için dışarı çıkıyorduk. Bir gece ansızın bizi kolumuzdan biri sürükleyerek bir bara soktular.

Barın adı Ice Bar evet bildiğiniz buz bar içerisi çok soğuk ve her şey buzdan yapılmış. Kadehler, koltuklar, masalar ellerinden gelse kadınları dahi buzdan yapacaklardı. Müzikler çalıyor herkes deliler gibi eğleniyor. Bizim yaşlarımızda siyah tenli bir genç geldi bize kadın gerekli mi diyerek hafif bir tebessümerek bizim yanıt vermemizi bekledi. Dostum Turgay ne kadar olduğunu söyledi ve bize ikinize birden 100 dolar olacağını söyledi bizde onayladık. Otelin adresini vererek alkolümüzü içtikten sonra kızları otel odasına gönderdi. 4 kız birden geldi biz bu kadarını beklemiyorduk. İki siyah tenli iki tane ise beyazdı. Başka Bir Deyişle birey başına 1 siyah tenli bir beyaz kadın düşüyordu ilk kez böyle bir şey ile karşılaşmıştık. Afallamıştık bunun üzerine kızlarla hoş bir gece geçirerek sabah tekerrür dolaşmalara çıktık çok cümbüşlü bir geceydi nerede olursam vakam anlatıyorum, unutamıyorum zira. Beni dinlediğiniz için teşekkürler hepinize.

Hakkında admin

Bir cevap yazın