Anasayfa / Sex Hikaye / İki dostun zevkli öyküsü
Annemin Sikicisi Ablamın Kayınpederiymiş
Annemin Sikicisi Ablamın Kayınpederiymiş

İki dostun zevkli öyküsü

Merhabalar İstanbul halkalı Eskort kadın sitesinde takılan bir kadın olarak başımdan geçen en hoş bir vakayı sizlere anlatarak paylaşacağım. Ben bir gün  dostum ile birlikte yaşadığım bir anı anlatmak istiyorum daha doğrusu dostum yaşadı ben izledim ve çok etkilediği için sizlere de anlatmak istedim. Sex öyküleri Ben ve dostum çok iyi uyuşan ve her zaman beraber olan bir kadınlar olarak bugünden 3 sene evvel birlikte bir dostun evine gittik. Hoş sohbeti olan ve gündüzden içmeye başlanan bir etrafı olan yerde üç erkek ve iki kız olarak durmakta eğlenen cici kızlarız. Hoş hoş yemeklerimizi yedik, sohbet muhabbet aldı başını gidiyor, kahkahalara havada uçuşuyor, içki desen adaleye adaleye geliyor iyice etrafa girdik.

Rahat rahat hareket etmeye başladık. Yavaş yavaş güneşin batması ve saatlerin ilerlemesi ile kendinden geçen erkekler ve benim dostumla birlikte bende aynı biçimde kafaları uçurmaktayız. Herkes birden masadan kalkarak yataklara gidiyorlardı ve dostum asuman da  alarak bir yatağa geçtiler ve benimle kimse ilgilenmedi birden donakaldım ve o gece gerçekten seks yapasım ve içimde çok fena bir ateşim olduğu için ilişki yaşamak istiyordum. asuman odaya girdi ve üç erkek de onla beraber girerek kapıları sarih bir biçimde sesleri dinlemeye başladım e saklıca onları izlemeye gittiğimde cidden fena bir biçimde seks yaptıklarını gördüm üç erkek birden asumanın içine giriyordu ve asuman zevkten can veriyordu resmen bundan çok memnun bir biçimde kahkaha atıyordu.

Erkeğin bir tanesi önden girerek göğüslerini avuçluyor ötekiyi ise Götten dan girerek içine belini emiyordu ötekiyi ise asumanın ağzına vererek Ağzına alan seks mutluluğu yaşıyordu ve bende bir kız olarak beni istemiyorlardı ve bende içeri girerek ne oluyor burada dedim benimle sevişen yok mu diyerek girdim içeri kapıdan. :asuman kafasını kaldırarak bunlar grup hoşlanıyor sende grup yapmazsın diye sana bir şey demiyorlar dedi. Bende soyunarak bende grup istiyorum benimde içime girin diyerek kahkaha attım ve onlarda asumanla birlikte biz sevişirken onlar da bizleri yalıyordu  bir asumanla bir bana gelerek hoş dakikaları grup bir biçimde geçirdik ve ciddi anlamda azmıştım ve hoş bir tecrübe yaşadım. Sizler gibi seçkin beyefendiler ile de grup ilişkide bulunmaktayım. Her zaman istemeyerek olacak bir şey yok ben ufaklıktan beri seks seven biri olarak zati bu sektörde sizlerin yanındayım.

Hakkında admin

Bir cevap yazın