Anasayfa / Sex Hikaye / Okulde öğretmenim ilişki içerisindeyim
Annemin Sikicisi Ablamın Kayınpederiymiş
Annemin Sikicisi Ablamın Kayınpederiymiş

Okulde öğretmenim ilişki içerisindeyim

Papim net okurcuları merhabalar ben Özge aslen Bulgar muhaciri bir ailenin tek kızıyım 23 yaşında 1.76 boylarında 60 kilo etraflarında hafif Şehvetli dYabancı kalçaları sahip büyük göğüsleri olan Şehvetli Escort bir bayanım. Uzun müddettir bu stil mevzuları okuyorum ve güzelime gidiyor sex öyküsü okumayı şimdi kendi başımdan geçen bir hadiseyi anlatmak isterim daha Doymak Bilmeyen Orospu hadise İstanbul Okulsinde okuyorum. Tarih bilim üzerine son senem mektep bittikten sonra ailemin yanına dönmem gerekli babamla öyle uyuşma vardır o beni okutucaktı ben işimi memlekete yapacaktım yanı mektep bittikten sonra Mardine dönücem son senem olduğundan dolayı tüm yapmak istediklerimi yapmak oraya gittiğimde yaşadıklarım bana unutulmaz anlamlar katması istiyordum.

Bir gün tarih kocamız kendine bir dayanakçı talebe arıyor benim adı yazmış mektebe geldim Doymak Bilmeyen Orospuden iyisin kız dedi dostlarım ne oldu ki öğretmen senin adını yazmış takviyecisi olarak dedi şaka yapıyorsun Metin öğretmen mektepte çok popüler kızların hepsi resmen onun dersinde resmen kaç defa onu hayal ediyorlar anlatamam resmen o ders anlatırken boşalan kızlar oluyor. Güzel yakışıklı adam hemen odasına gittim öğretmenim teşekkür ederim beni seçim etmisiniz konuta dedi içlerinden en iyisi seni gördüm bu surattan seni seçtim umarım kendini göstersin bu ders çok ehemmiyetli bu surattan gerçekten ona kendimi göstermem gerekliydi. İstediği her şeyi yapacaktım zoraki bir biçimde yok bu ders kalırsam mektep yaşamım bok olurdu bunu yapmamak için her şeyi yapacaktım.

Yanı bağışlama ederse beni sikmek istese açıp bacakları gel sik diyicek Seks öykü gidişattaydım kızların hepsi bu baht tutmak için sabah kadar onun yarağı yalardı. Neyse demek adamın hedef başka onun özel odasında benim masam olduğundan kesintisiz onla surat surata bakıyoruz bir yatayım canım öyle bir erkek uyumak istiyor sabah uyandığımda resmen azgınlık can veriyorum. Derim terden boşalmaktan yatak sırıl sıklam olmuş o günü üzerimde sanki bir şey vardı bütün bir fahişe gibi giyim mektep giderken resmen yolda metrobüs kaç birey beni taciz etti anlatamam her geçen adam bir defa popumu elledi yada kendini bana sürerek geçti. Nasıl olmasın ki gerçekten bütün bir fahişle gibiyim mektebe en son yetiştim bir şey olmadan mektepte dahi sözler atıyorlar altımda süper mini üzerimde dar badi memelerim yerinde fırlıcak derece odama geçtim öğretmenim geldi beni gördü Özge çok tatlı olmusun teşekkür ederim öğretmenim.

Çok iddalı değil mi dedi bugün bir şey var bende kavramadım gerçekten içimde yakalayamadığım bir şey var olağanüstü bir şey istek ve arzu içinde dedim yanı canın ne istiyor ayıp söylemesi sizi kocam dedim güldü o bugün yemeğe çıkalım beraber benim konutuma gidelim sana kendi ellrimle yemek imal dedi hemde istediğini veririm dedi olur dedim. Öğlen arasında evine gittik çok lüks bir konutta oturuyor içeri girer girmez duduk dudağa yapıştır sanırsam yolda oda benim yaptıklarıma azdı sonra hemen beni diz çöktüm alet çıkardım ve sonra yalama başkadım. Çok büyük bir alet vardı bayıldım resmem ağzıma sığmıyor hoş yaladıktan sonra gizeme bende dedi üzerimde iki parça çıkardı beni koltuğa itti başladı benimle seks yapmaya çok hoş yalıyorsun öğretmenim hadi sik beni onu alet istiyorum.

İçime bir soktu oh dedim fena zevk geldi içime evvel alışmak istedim sonra başladım hadi daha sert sik beni kaltağın yap diye haykırıyorum. Arkamı döndüm bu büyük alet göttümde istiyorum ama yavaş sok dedim olur aşkım iste yeter ki dedi evvel az bir şey soktu sonra bir defadan o koca alet içime soktu resmen gözlerimde şimşek yaşlar geldi ama sonrada alıştım olağanüstü zevk alıyorum. Kaç defa boşaldım sayamadım hoş 2 saat seks yaptıktan sonra harika duş aldım sonra Doymak Bilmeyen Orospu Manitam bana yemek yaptı çok hüner artık her fırsat sokuş yapıyoruz.

Hakkında admin

Bir cevap yazın