Anasayfa / Sex Hikaye / Okuldeki Unutamadığım An
Annemin Sikicisi Ablamın Kayınpederiymiş
Annemin Sikicisi Ablamın Kayınpederiymiş

Okuldeki Unutamadığım An

Merhabalar bedelli site uysalları burada sizlere paylaşmak istediğim bir öykümle bulunmaktayım. Ben 18 yaşımda bir genç kız olarak Benim adım Şeyma liseden Doymak Bilmeyen Orospu mezun olarak Okul yaşamına başlamaktayım. İmtihana girip çıktıktan sonra yaz ayına girdik ve mektep seçimleri için müracaat yapmaktaydım. Ben ilk sıralara tatil yerlerini yazarak azıcık Konyadan uzaklaşmak istiyordum ve bu surattan Muğla, Antalya, İzmir, Aydın gibi vs şehirleri yazarak seçimde bulundum. Bunun üzerine azıcık zaman geçtikten sonra seçim neticelerinin açıklandğını duydum

. Seçimlere baktığım zaman Adnan Menderes Okulsi/Bozdoğan İş Yüksek Mektebi/Baytarlık kısmı geldi ve ben neşeden çığlıklar atarak neşemi herkesle paylaşmaya başladım bunun üzerine annemler kayıtlar başlamadan evvel mektep yerine bakmak istediler bende çok heyacanlı Seks öykü olduğum için hemen hazırlığımızı yaparak yola çıkmaya başladık. Gülüyoruz kardeşimle eğleniyoruz giderken nasıl bir yer diye çok merak ediyoruz internetten fotoğraflara baktım çok hoş bir yer görünüyor. Neyse 8 saat sonunda Bozdoğana varmış olduk.

Bildiğimiz köy deyimi denilebilir bir yerdi ilk başta böyle bir mAğzına alan bozukluğu olduğu temennilerimin altında olduğu için sonrasında zoraki alışmak zorundaydım zira 2 senem orda geçecekti. Konuta döndük 1 hafta sonra tekerrür kayıt olmaya geldik kaydı olduktan sonra konuta döndük. Ve 1 hafta sonra tekerrür Bozdoğana giderek benim eğitim ve öğretim yaşamım başlamış oldu. İlk başta ordaki etrafa ve insanlara alışamamıştım ama sonrasında ne kadar sıcak kanlı yanaştıklarını ve talebeyi özümseyerek sahip çıkmalarını gördüm.

Bunun üzerine mektepte ki dostlarım ile kaynaştım. Yurtta kaldığım kızlarla beraberde dürüst olmaya başladık. Her şey yavaş yavaş ama alışarak yolunda gitmeye başlamıştı. Orda birde Bozdoğan Belediye Spor diye ilçenin ekibi vardı dışarlardan gelen futbolcular var onlarda bizim gibi biz okumak için onlar para kazanmak için gelmişler. Orda Yiğit diye bir çocukla tanıştım maçlarını izlemeye giderek çok ilgime sürüklemişti ve bunun için tanışmak istiyordum. En sonunda Facebooktan bularak ilave ettim konuşmaya başladık 2 gün sonra Park var büyük orda buluştuk ama çok tatlıydı bunun üzerine birlikte müddet geçiriyoruz mektepten çıkınca beni alıyor ben onun antremanlarını maçlarını izliyorum.

Hoş bir birlitelik yaşıyoruz ona aşık olmuştum. Bunu ona söyleyince donakaldı. Doğum günü yanaşmıştı bunun için Nazilli’den konut kiraladım hoş bir süpriz yapmak için konutu süsledim balonlar pastalar ama yalnızca ikimiz olacaktık. Çağırdım gece onu kaldığı yerden izin almak kolay olmadı bunun için azıcık uğraştı. Neyse geldi süprizim karşısına sabredemedi gözleri doldu.

İçki içiyoruz ve ayyaş olduk en sonunda ben kendimi istemsizce kaybederek onunla beraber olmamız gerektiğini söyledim. Bunun üzerine üstümü çıkaratarak çırıl üryan karşısında durdum ve oda bana hemen sarılmaya başladı sevişmeye başladık ve penisini elime alıp oynuyordum en sonunda hadi artık yapalım dedim ve hoş bir sokuş yaşamıştık. Ben ilk kez bu duyguyu tattığım için sabaha kadar sikiştik ve ben Yiğit o vakit benle olana kadar sikişmeye devam ettik her onun maçından sonra. 1 sene geçtikten sonra oda Bandırmaya ailesinin yanına döndü ve sonra duydum ki sakatlanmış operasyon olmuş buna çok üzülerek aradım geçmiş olsun dileklerimi ilettim ve o günden beri hiç konuşmadık. Beni dinlediğiniz için teşekkürler hepinize.

Hakkında admin

Bir cevap yazın