Anasayfa / Sex Hikaye / Üvey Babam İle Yaşadığım An
Annemin Sikicisi Ablamın Kayınpederiymiş
Annemin Sikicisi Ablamın Kayınpederiymiş

Üvey Babam İle Yaşadığım An

Merhabalar sizlere burda üvey babam ile yaşadığım anımı paylaşacağım. Ben Her yere gelenında liseden Doymak Bilmeyen Orospu mezun olmuş Okulye gitmeye hazırlanan hoş bir bayanım. Sex öyküleri Annem ve babam minik yaşta dağıldıkları için annem yaşamını tekerrür daha kumpaslı devam ettirebilmek için iş dostuyla dürüst olup tekerrür konutluluk yapmaktadır. Üvey babam bana kendi kızı gibi bakarak beni hiç bir zaman hiç bir şeyden ayırmadı kendi öz evladı gibi davranıyordur resmen.

Aralıksız birlikte dolaşmaya gideriz eğleniriz akşamları mutlu ve keyifli müddetler geçirerek hep birlikteyiz haftada bir dışarda akşam yemeği ananemiz vardır bana öz babam gibi davranarak onun yerini hiç aratmadı bana ve 17 yaşımda öz babamın trafik kazasında vefat haberini aldık beni bu yaşıma kadar aramayıp olması ve benimle ilgilenmemiş olması beni üzmüştü ama can verdiği anda içimden böyle bir parça kopmuştu anlatamam bu duyguyu sizlere. Ben bir akşam dışardayım dostlarımla eğlenmekteyim ve annem beni arayıp bu akşam geç kalacağım baban konutta birlikte zaman geçirirsiniz diyerek konuta erken gitmemi söyledi. Bunun üzerine akşam konuta gittiğim zaman şoke olan bir hadiseyle karşılaştım.

Üvey babam laptop karşısında bir porno film seyrederek masturbasyon yapmaktadır ben ağzım sarih bir biçimde onu izlemeye başladım ve beni farkettiğinde donakalarak hemen derlenmeye başladı ve üzerime geldi anneme söylememem için beni tehdit etti ben üvey babamı ilk kere bu mevzuda böyle görmüştüm ve etek giymiştim o gün birden bacaklarımı süzdüğünü farkettim. Bana değmeye başladı ben ilginç hissettim ve elini çek dedim devam etti beni güçle üstümü başımı yırtarak bana güçle tecavüz etmeye kalktı. Çok güçlü ve benden cüsseli olduğu için karşılık bile veremedim ve kilodumu sıyırarak benim arka deliğimden zorlamaya başladı daha evvel böyle birşey yapmadığım için kan geldiğini söyledi ve canım çok yanıyordu ağlıyordum.

Ama o zorlamaya devam ederek bana güç kullanmaya devam etti işi bittiğinde de beni banyo yaptırarak yerime yatırdı. Ben bunu anneme anlatamadım utancımdan ne diycektim ki üvey babam bana güçle birlikte oldu mu diyecektim. 1 hafta süresince odamdan doğru dürüst dışarı çıkmadım psikolijim bozulmuştu kendimde değildim ve bana tekerrür güç kullanmaya kalkıştı ve Doymak Bilmeyen Orospuden muvaffak oldu bunun olacağını bildiğim için odama bir saklı kamera yerleştirmiştim bunun kaydını alarak ertesi gün anneme izlettim utana utana dedim bak bu pislik kocan bana bunu yaptı diye annem şoktaydı ve ne yapacağını öğrenemedi masada ki vazoyu kafasına geçirerek üvey babamı bayılttı.

Bunu üzerine annem konuta polis çağırarak davacı oldu ve kanıt olarakta sürüklediğim kamera kaydını gösterdi. Haklı olduğumuzu ve güçle tecavüzden mapus cezasına çaptırıldı ve annem boşanma davası açarak o pislik adamdan böldü bende o anı unutamadığım için sizlere içimi dökerek paylaşımda bulundum.

Hakkında admin

Bir cevap yazın